Eğitim ve Danışmanlık
Eğitim
Kalitelieticaret bünyesine görevli profesyonel kadrosuyla siz mağaza sahipleri olarak daha verimli, daha hızlı, daha kolay bir yönetim sağlayabilmeniz açısından oluşturmuş olduğunuz departmanda görevli personeliyle 7/24 destek ve eğitim hizmeti vermektedir.
Danışmanlık Sanal Pazar
Kalitelieticaret alıcı ve satıcıları sanal ortamda bir araya getirerek birbirleriyle alışveriş yapmalarına olanak tanır.
Kalitelieticaret satıcının alıcıyla birebir ilişki kurmasına olanak tanır. Kalitelieticaret mağazasını kullanan satıcı, alıcının güvenli bir mağazadan alışveriş yaptığını ve alıcının memnuniyetini arttırma, satın alma tutum ve davranışını etkilemektedir.
Kalitelieticaret satıcının ürünlerini daha çok alıcıya ulaştırmak için geliştirdiği bazı modüllerle hem kazancınızı arttırır hem de alıcıların doğru ürünleri bulmalarına olanak tanır. Böylelikle satıcı daha çok alıcıya ulaşma fırsatı yakalamış olur.
Kalitelieticaret paketleri sizin sektörünüze uygun altyapı olanağı ile, aynı zamanda satıcı ve alıcıyı birbirlerine bağlar.
Kalitelieticaret paketleriyle satıcılar; alıcılara çok geniş bir yelpazede sunulan ürün ve hizmeti daha uygun fiyata alma fırsatını sunar. Satıcılara ise malını elden çıkarma fırsatı sunar.